EFE SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ, bir sigorta şirketi olmaktan daha fazlasını vadederek, sektörde fark yaratan, değişen dünyanın hızına ve beklentilerine şekillendirilen yenilikçi çözümleriyle daha iyi bir gelecek için çalışır. 2004 yılından beri tüm risklerinizi sizin adınıza güvence altına almak için en uygun ve doğru çözümleri üretir.

 

Tüm sigortacılık branşlarında faaliyet gösteren EFE SİGORTA Aracılık Hizmetleri, mühendislik alanında yapılan sigortaların Türkiye’deki en etkin uygulayıcılarından biri olarak, bu alandaki liderliğini Ankara 1'incisi ve Türkiye 4'üncüsü olarak ispat etmiş ve sektörün %79 una resmen hakim olmuştur. Şirketimiz yakaladığı yıllık %70’in üzerinde bir büyüme oranı ile her geçen gün müşteri yelpazesini genişletmektedir.

Yeni dönem de finansal sigortalarda uzmanlığımızı kanıtlamış olup kefalet sigortasını düzenleyen ilk acenteler arasındayız.

 

Özel sektörün teminat ihtiyaçlarını karşılayabilmek,bankalar tarafından düzenlenen teminat mektuplarına alternatif yaratmak, bu şekilde kredi limitlerinin başka alanlarda kullanılmasını sağlamak üzere reel sektörün elini rahatlatmak adına özel sektör için önemli bir enstrüman olan finansal sigortaları,uzman kadromuz ile hizmetinize sunmaktayız.

 

 

EFE SİGORTA KARİYER

Nazmi ALTINDAĞ
Sigorta uzmanı

CANLI

DESTEK

Copyright 2022 Efe Sigorta ve Aracılık Hizmetleri

KYK Aydınlatma Metni

Adres : Aziziye mahallesi Hoşdere caddesi 199/2 Çankaya/Ankara

Cep Tel : 0 530 363 0143

Sabit tel : 0 312 466 5670

mail : info@efe-sigorta.com

 

 

Bizi Tekip Ediniz