MÜHENDİSLİK SİGORTALARI

• İnşaat All Risks Sigortası : İnşaat All Risks Sigortası, tüm inşaat projeleri için güvence sunan, yapı malzemelerinin inşaat alanına indirilmesinden, tesisin kullanılmaya başlamasına kadar geçen süre içinde, ani ve beklenmedik riskler sonucu gerçekleşebilecek kayıp ve hasarları güvence altına alan bir sigorta ürünüdür.

 

• Makine Kırılması Sigortası : Makine Kırılması Sigortası ile fabrikalar, oteller, resmi daireler, hastaneler, tekstil endüstrisi vb. çalışma alanlarında kullanılan makinelerin normal ve çalışır halde iken işçi hataları, çalışma hataları, çevresel sebepler, elektrik arızaları vb. nedenlerden dolayı ani ve beklenmedik her türlü riske karşı tamir ve ikame masraflarını karşılayan bir sigorta ürünüdür.

 

• Doğalgaz Paket Sigortası : Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından yürürlüğe konulan yönetmelikler doğrultusunda, sertifika sahibi firmanın doğalgaz bina iç tesisatı proje/yapım/dönüşüm montajı hizmetleri sırasında ve bir yıllık kullanım süresinde sigorta ettirenin (sertifikalı firmanın) ihmal, kusur, hata ve dikkatsizliğinden oluşabilecek; tesisatta meydana gelecek hasarları, montaj işinin gerçekleştirildiği binada ikamet eden şahıslara verilebilecek her türlü bedeni zararları ve sertifikalı firmanın taahhüdünü yerine getirememesini teminat altına alan sigorta ürünüdür.

 

• Montaj Tüm Riskler : Montaj Sigortası bir montaj projesinin gerçekleştirilmesi esnasında; montaj malzemelerinin montaj alanına indiği andan itibaren başlayan ve montajı biten makinelerin testi tamamlanarak işletime alınmasına kadar geçecek süreyi kapsayan hazırlık malzemelerin veya ilgili montaj ekipmanlarının, iş makinelerinin başına gelebilecek ani ve beklenmedik her türlü hasarı kapsayan bir sigorta ürünüdür.

 

• Cep Telefonu Sigortası : Cep telefonlarınızda yaşanacak kırılma, zarar görme gibi durumlara karşı cihazınızı güvence altına alan sigorta ürünümüzdür.

 

 

EFE SİGORTA KARİYER

Nazmi ALTINDAĞ
Sigorta uzmanı

CANLI

DESTEK

Copyright 2022 Efe Sigorta ve Aracılık Hizmetleri

KYK Aydınlatma Metni

Adres : Aziziye mahallesi Hoşdere caddesi 199/2 Çankaya/Ankara

Cep Tel : 0 530 363 0143

Sabit tel : 0 312 466 5670

mail : info@efe-sigorta.com

 

 

Bizi Tekip Ediniz